Szczecin,
Poland

+48 509332858
biuro@funeral.com.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/szczecin1/ftp/transport_zwlok_na_ukraine/transport_zwlok_na_ukraine/templates/dd_interior_95/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

TZNU : Transport zwłok na Ukrainę I Sprowadzenie zwłok na Ukrainę | Транспортування трупів з Польщі в Україну

Administrator

Telefon 509332858 Transport Zwłok na Ukrainę | Sprowadzenie zwłok na Ukrainę

Śmierć kogoś bliskiego wiążą się z przykrym doświadczeniem, jakim jest strata kogoś bliskiego. Wszystkim rodzinom, którzy stracili kogoś bliskiego składamy najgłębsze wyrazy współczucia. Nasza firma specjalizuję się w międzynarodowym transporcie zmarłych na Ukrainę, dlatego staramy się by ciało osoby zmarłej trafiło do miejsca przeznaczenia jak najszybciej. Sprowadzenie zwłok na Ukrainę wiąże się w niektórych przypadkach z dodatkowymi opłatami i formalnościami które musimy dokonać (np. pobyt zmarłego w zakładzie pogrzebowym).

Transport zwłok na Ukrainę musi odbywać się zgodnie z obowiązującymi przepisami na terenie Polski. W pierwszej kolejności musimy otrzymać zezwolenie na transport zwłok lub prochów osoby zmarłej które należy przedłożyć w Ukraińskiej Ambasadzie.

Na poczet transportu zwłok z Polski na Ukrainę, załatwimy następujące dokumenty

  • Odprawę sanitarną,
  • Akt zgonu,
  • Kartę zgonu,
  • Protokół zamknięcia trumny, że zwłoki zostały włożone do drewnianej trumny z wkładem metalowym.

Ile kosztuje transport zwłok z POLSKI na Ukrainę ?

Koszt za transport zwłok z Polski na Ukrainę, różni się w zależności od przypadku i regionu Polski, dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub o wysłanie zapytania z dziale Wycena transportu.

Transport zwłok na Ukrainę wymaga od nas wiedzy i znajomości przepisów.